O firmie

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie – wiodącego w Polsce producenta i montażysty drzwi antywłamaniowych i grzejników ozdobnych.

Nasza firma powstała w 1996 roku. Mamy więc bardzo duże doświadczenie w branży i możemy pochwalić się tysiącami udanych realizacji. Początkowo zajmowaliśmy się wykonywaniem drzwi każdego rodzaju. Z czasem jednak zawęziliśmy zakres naszej działalności w myśl zasady, że eksperci od wszystkiego nie są ekspertami od niczego. Od 2003 roku specjalizujemy się więc wyłącznie w drzwiach antywłamaniowych.

Zobacz ofertę warszawskiego sklepu www.fotkom.com.pl – znajdziesz u nas ramki do obrazów i luster.

Jest to zresztą odpowiedź na zmieniające się realia XXI wieku. Nie da się ukryć, że żyjemy w niebezpiecznych czasach. Zwykłe drzwi od domu przestały więc już dużą część Polaków interesować. Ważne są dla nich drzwi antywłamaniowe z najwyższej półki. Jesteśmy tutaj, by spełnić Państwa potrzeby w tym zakresie. Zapewniamy produkt najwyższej klasy i dajemy na niego aż 5 lat gwarancji!

Nasza średniej wielkości firma zatrudnia w chwili obecnej prawie 40 osób. Główna siedziba mieści się w Warszawie, a oprócz tego posiadamy jeszcze dwie filie – we Wrocławiu i w Poznaniu. Nie ograniczamy się jednak geograficznie jedynie do tych trzech regionów kraju. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, więc tak naprawdę naszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców kraju nad Wisłą. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na tej stronie i zachęcamy do kontaktu.